FA | EN

برگزار کنندگان ششمین همایش بین المللی دیجیتال مارکتینگ و صنعت گردشگری

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاسپین (کاسپید)

قریب به 20 سال از شروع فعالیت شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاسپین (کاسپید) می گذرد. طی این سالها کاسپید با ارائه خدمات تخصصی در حوزه های طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی، سئو، طراحی اپلیکیشن های موبایل و ایجاد کمپین های بازاریابی و برندینگ برای شرکت های بزرگ، گامی موثر در توسعه فرهنگ بازاریابی اینترنتی کشور برداشته است.

حضور در مجامع بین المللی نظیر کنفرانس حضور در مجامع بین المللی نظیر کنفرانس SES لندن و نیویورک در سال های 2010 تا 2013 ، اهدای جوایز برترین های وب اروپا( 2014 European Search Awards ) توسط مدیران این شرکت ملاقات و ارتباط مداوم با اساتید بزرگ بازاریابی اینترنتی از شرکت های گوگل، یاهو،آی بی ام، فیس بوک و تویتر به منظور ارتقای دانش فنی، افتتاح شعبه انگلستان، حضور و سخنرانی در کنفرانس های تخصصی داخلی و حمایت گسترده از شرکتهای کوچک و متوسط فعال در حوزه بازاریابی الکترونیک از جمله موفقیتها و دستاوردهای شرکت کاسپید محسوب می گردد. شهرت کاسپید در ارائه خدمات تخصصی بازاریابی اینترنتی، هم اکنون برند این شرکت را تبدیل به یکی از برندهای برتر شرکتهای ارائه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی در داخل و خارج کشور نموده به نحوی که در حال حاضر کاسپید دارای رتبه 1 کشوری در زمینه «طراحی و بهینه سازی سایت، تبلیغات کلیکی و لینک بیلدینگ » و رتبه 16 شرکتهای برتر «سئو و تبلیغات کلیکی » انگلستان طبق گزارش مرکز تحقیقات TOPSEO انگلستان می باشد.

در حال حاضر شرکت کاسپید قصد دارد با دعوت از بزرگان عرصه بازاریابی اینترنتی و با برگزاری کنفرانس های بزرگ داخلی و خارجی، نقش بزرگتری را در این فرهنگ سازی ایفا نماید.

برگزاری پنج دوره کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی در سالهای اخیر، خود نمونه ای از توانایی شرکت کاسپید در ارائه فن آوریهای روز دنیا در حوزه بازاریابی الکترونیک کشور است. در این راستا شرکت کاسپید در نظر دارد در تاریخ 27 دی ماه سال جاری ششمین کنفرانس بین المللی دیجیتال مارکتینگ و صنعت گردشگری را در سالن همایش های بین المللی هتل اسپسناس پالاس برگزار نماید.


برج میلاد- 6 شهریور 1349
هشتگ رسمی همایش #ebconf و پیج رسمی اینستاگرام @kaspidgroup می باشد