FA | EN

برگزار کنندگان پنجمین همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی و صنعت گردشگری

شرکت کاسپید

قریب به 15 سال از شروع فعالیت شرکت کاسپید می گذرد. طی این سالها کاسپید با ارائه خدمات تخصصی در حوزه های طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی، سئو، طراحی پورتال تشکیلات دولتی و سازمانهای خصوصی و ایجاد کمپین های بازاریابی و برندینگ برای شرکت های بزرگ، گامی موثر در توسعه فرهنگ بازاریابی اینترنتی کشور برداشته است.

حضور در مجامع بین المللی نظیر کنفرانس حضور در مجامع بین المللی نظیر کنفرانس SES لندن و نیویورک در سال های 2010 تا 2013 ، اهدای جوایز برترین های وب اروپا( 2014 European Search Awards ) توسط مدیران این شرکت ملاقات و ارتباط مداوم با اساتید بزرگ بازاریابی اینترنتی از شرکت های گوگل، یاهو،آی بی ام، فیس بوک و تویتر به منظور ارتقای دانش فنی، افتتاح شعبه انگلستان، حضور و سخنرانی در کنفرانس های تخصصی داخلی و حمایت گسترده از شرکتهای کوچک و متوسط فعال در حوزه بازاریابی الکترونیک از جمله موفقیتها و دستاوردهای شرکت کاسپید محسوب می گردد. شهرت کاسپید در ارائه خدمات تخصصی بازاریابی اینترنتی، هم اکنون برند این شرکت را تبدیل به یکی از برندهای برتر شرکتهای ارائه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی در داخل و خارج کشور نموده به نحوی که در حال حاضر کاسپید دارای رتبه 1 کشوری در زمینه «طراحی و بهینه سازی سایت، تبلیغات کلیکی و لینک بیلدینگ » و رتبه 16 شرکتهای برتر «سئو و تبلیغات کلیکی » انگلستان طبق گزارش مرکز تحقیقات TOPSEO انگلستان می باشد.

در حال حاضر شرکت کاسپید قصد دارد با دعوت از بزرگان عرصه بازاریابی اینترنتی و با برگزاری کنفرانس های بزرگ داخلی و خارجی، نقش بزرگتری را در این فرهنگ سازی ایفا نماید.

برگزاری چهار دوره کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی در 4 سال اخیر، خود نمونه ای از توانایی شرکت کاسپید در ارائه فن آوریهای روز دنیا در حوزه بازاریابی الکترونیک کشور است. در این راستا شرکت کاسپید در نظر دارد در تاریخ 6 شهریور ماه سال جاری پنجمین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی را در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار نماید.

کنفرانس مذکور علاوه بر تهران در زمان های تعیین شده ; 8 شهریور در مشهد ، 10 شهریور در تبریز و 12 شهریور در بندرعباس برگزار خواهد شد.

دون کان الکساندر، توماس مواِن، آدرین لند، نیک گارنر، بیاتریس آفیشال دگو و حمید سپیدنام متخصصانی هستند که به دعوت کاسپید و هلدینگ آذرک در پنجمین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی حضور خواهند داشت.


هلدینگ آذرک

مجموعه آذرک هولدینگ با هدف فعالیت در خدمات عمرانی و اقتصادی در زمینه های ذیل با بهره گیری از پرسنل مجرب و امکانات لجستیکی و استفاده از دانش روز دنیا تاسیس گردید. این مجموعه متشکل از سه شرکت زیر می باشد.

  • شرکت ایرانیان پورچیستا - فعال در بخش عمرانی (راهسازی ، ساختمان ، سازه های دریایی).
  • شرکت کاسپین ایپک - فعال در بخش واردات و صادرات مواد غذایی.
  • مشاور دروازه پارس - فعال در امور حقوقی و مالی سرمایه گذاری داخلی و خارجی.

مجموعه در سوابق کاری خود با اجرای پروژه های مختلف، خدمات شایان و ماندگاری را در استان های کشور به یادگار گذاشته و این پتانسیل را دارد که با کارفرما و سرمایه گذاریان بخش خصوصی و دولتی همکاری داشته و پروژه هایی را بصورت QC، PC و EPCF اجرا نماید.

با توجه به اینکه در دنیای امروز، رمز و راز ترقی و توسعه کسب و کار، علاوه بر داشتن دانش روز، برقراری ارتباط به روز و آنلاین در زمینه های گوناگون می باشد، این مجموعه با حس این مهم با تاسیس شرکت ارتباط گستر در تکمیل زیر مجموعه های خود به منظور فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی و همچنین سرمایه گذاری در زمینه گردشگری وارد عرصه ارتباطات گردیده است و جهت پر بار شدن همایش ها، تعامل و همکاری با متخصصین شاخه مارکتینگ و برندینگ و IT را جزء اقدامات و برنامه های اساسی خود منظور نموده و گام بر می دارد تا در راه توسعه و پیشرفت کسب و کار در کشور موثر واقع شود و مفتخر خواهد بود تا با تبادل افکار و اندیشه نو، همکاری تنگاتنگی با متخصصین و شرکت های مربوطه داشته باشد.

دون کان الکساندر، توماس مواِن، آدرین لند، نیک گارنر، بیاتریس آفیشال دگو و حمید سپیدنام متخصصانی هستند که به دعوت کاسپید و هلدینگ آذرک در پنجمین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی حضور خواهند داشت.

آرشیو اخبار

اخبار چهارمین همایش بازاریابی اینترنتی، اقتصاد و گردشگری شهری

برج میلاد- 6 شهریور 1349